CANTER.
Pripravený na takmer každú výzvu vždy, keď ho potrebujete.
NOVÝ MODEL FUSO CANTER
BEZPEČNEJŠIE AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM

CANTER. PRIPRAVENÝ NA TAKMER KAŽDÚ VÝZVU VŽDY, KEĎ HO POTREBUJETE.

Na vašu každodennú prácu v mestskom prostredí potrebujete viac ako len ľahké nákladné vozidlo. Potrebujete odborníka. Alebo ešte lepšie: celú jednotku odborníkov. Tím, ktorý vás odbremení. Pri najťažšej práci. A pri jazdení. Tím, ktorý vás posunie ďalej. Aj keď budete v úzkych. Alebo sa bude zdať, že ďalej to nejde. Tím, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť nielen dnes. Ale aj v budúcnosti.

 

FUSO Canter das Arbeitskraftwerk mit optimaler Nutzlast
OPTIMÁLNE UŽITOČNÉ ZAŤAŽENIE

Pracovný agregát
Odbremení vás. Vo všetkých ťažkých prípadoch

Hlási sa šesť ton nosnosti podvozka. Canter 8,55 t si ich poľahky vyhodí na plecia, pričom tesne v pätách mu ide verzia 7,49 t s nosnosťou podvozka 5 t. Pritom sú obe mimoriadne obratné – pretože sú ľahšie ako konkurencia. Lenže vysoká nosnosť nie je jediné odbremenenie, ktoré vám Canter ponúka: Nízkym priestorom nástupu uľahčuje časté nastupovanie a vystupovanie, nová sériová dvojspojková prevodovka DUONIC® 2.0 umožňuje rýchle radenie bez straty výkonu a množstvo variantov nadstavieb pre vás znamená výnimočnú flexibilitu. A keby vám nosnosť podvozka 6 t nestačila, môžete Canter vylepšiť ešte aj o príves s nosnosťou až 3,5 t. Ďalšia úloha je vždy tá najťažšia? Nie pre Canter.
FUSO Canter der Stadteroberer mit unschlagbarer Wendigkeit
NEPORAZITEĽNÁ OVLÁDATEĽNOSŤ

Pokoriteľ mesta
Posunie vás ďalej. Aj keď budete v úzkych

Často sa ako živnostník alebo dodávateľ musíte prebojovať mestom? Potom je Canter 3,5 t presne to pravé pre vašu prácu. S najmenším priemerom otáčania vo svojej triede a so šírkou kabíny 1,70 m alebo 2 m vás posunie ďalej aj tam, kde by iní museli zostať stáť. Pritom sa vôbec nemusíte vzdať svojho komfortu jazdy: kabíny sú priestranné a nezávislé zavesenie kolies sa stará o príjemný aj dynamický zážitok z jazdy. Uvidíte – na vozidle Canter sa jazdí tak ľahko ako na osobnom vozidle. Vďaka najväčšej dĺžke nadstavby v celom segmente vám Canter 3,5 t okrem toho ponúka aj množstvo možností individuálnych nadstavieb. Mesto čaká? Canter je pripravený.
FUSO Canter der Alleskönner mit funktionaler Variabilität
FUNKČNÁ VARIABILITA

Všestrannosť
Pripravený na všetko. Všade, kde je to dôležité

Sneh a ľad? Náročný terén? Žiadny problém, Canter 4×4 zostáva vďaka vysokej trakcii pevne na zemi. Pri zimnej údržbe komunikácií, v meste, ako aj na cestách s veľkým stúpaním. Stará sa o to už zapínateľný náhon na všetky kolesá. Aj prevádzkové náklady sa držia pevne pri zemi: S vysokoúčinným 3,0-litrovým motorom je Canter 6,5 t na cestách mimoriadne úsporný a spĺňa novú emisnú normu Euro VI. A keďže práve vo verejných službách, pri terénnych úpravách a v záhradníctve sú úlohy v každom ročnom období iné, je Canter pripravený na všetko. S robustným rebrinovým rámom na rozmanité riešenia nadstavieb a väčšie užitočné zaťaženie. Vyprovokujte ho.
FUSO Canter mit innovativer Wirtschaftlichkeit
INOVATÍVNA HOSPODÁRNOSŤ

Všetky tri varianty motora Center plnia emisnú normu Euro VI a na ceste sú mimoriadne úsporné. Balík ECOFFICENCY zabezpečuje teraz sériovo maximálnu ochranu životného prostredia a najvyššiu efektivitu. Avšak nemysleli sme len na to, aby ste pri používaní vášho vozidla Canter len šetrili – v centre našej pozornosti sú Total Cost of Ownership. Preto vám dávame individuálnu servisnú ponuku, aby sme pre vás mohli pripraviť čo najvýhodnejšie financovanie a upraviť prevádzkové náklady.

FUSO – INTEGRÁLNA SÚČASŤ DAIMLER TRUCKS

FUSO je viac ako len svetový hráč. FUSO je svetová značka. Bola založená v roku 1932 v Japonsku a dnes je jedným z najväčších výrobcov úžitkových vozidiel v Ázii s pobočkami vo viac ako 170 krajinách na piatich kontinentoch a portfóliom produktov pre všetky oblasti použitia. 

 

Vďaka tomu, že táto značka je integrálnou súčasťou divízie Daimler Trucks, profitujú majitelia vozidiel Canter nielen z dlhoročných skúseností oboch značiek v oblasti výroby úžitkových vozidiel, ale najmä z napojenia na hustú predajnú sieť a sieť poskytujúcu služby pre zákazníkov spoločnosti Daimler. Váš partner FUSO alebo Mercedes-Benz vám ochotne poradí.