Náš servis, aby ste dokázali viac

Váš Canter je ako vy: Vyznačuje sa vysokou spoľahlivosťou. Ak by sa vám však stala nehoda, sú tu pre vás v prípade nehody k dispozícii autorizované servisy po celej Európe s 24 hodinovým servisom vo väčšine európskych štátov. 7 dní v týždni je prostredníctvom národných zákazníckych liniek organizovaná maximálna mobilita.

 

Odbytová sieť

 

Ponuka Canter je k dispozícii v 32 európskych štátoch prostredníctvom odbytovej siete FUSO (v spolupráci s odbytovou sieťou úžitkových vozidiel Mercedes-Benz). Viac ako 800 autorizovaných servisov je pripravených, aby poskytli optimálnu starostlivosť a zabezpečili maximálnu spokojnosť zákazníkov.

 

Ersatzteil eines FUSO Canter

Sieť servisov FUSO

Sieť Mitsubishi:

Belgicko, Írsko, Portugalsko

 

Organizácia Mercedes-Benz:

Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Nemecko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Izrael, Taliansko, Chorvátsko, Lotyšsko, Litva, Macedónsko, Čierna Hora, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Poľsko, Rumunsko, Švédsko, Švajčiarsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Česká republika, Veľká Británia, Cyprus

 

Urobíme všetky, aby ste ostali mobilní

 

Vieme, aká dôležitá je pre vás mobilita. Potrebujete podporu, aby ste boli znovu mobilní? Naše servisy vám po celej Európe ponúkajú nasledovné štandardizované služby:

 

  • Všetky práce vykonávame pre vás za transparentné ceny.
  • Skôr, ako začneme s ďalšími prácami pre vás, požiadame o váš súhlas.
  • Pomoc 24 hodín denne. Canter servis v prípade núdze. Horúca linka 0800 9 067 272 *

 

*Volania zo všetkých nemeckých sietí sú bezplatné. Platí pre vozidlá do troch rokov od dátumu prvej registrácie vozidla.

Pre volania zo zahraničia +49 7333 808 633**

** Platia bežné poplatky vášho poskytovateľa telefonických služieb

 

Na novom vozidle Canter sa údržba vykonáva buď každých 40 000 kilometrov, alebo minimálne raz za rok (podľa toho, čo nastane skôr). Návšteva vo vašej dielni zachová váš Canter v špičkovej forme vďaka profesionálnej údržbe s originálnymi dielmi FUSO za férovú cenu. Vaše FUSO podrobíme dôkladnej prehliadke. Pod služby After Sales Service spadajú okrem toho nutné opravy.

 

3 roky záruka výrobcu

 

Canter je silný – a to po dlhé roky. Vďaka kataforetickému ponornému lakovaniu kabíny vodiča, rámu vozidla s práškovou povrchovou úpravou a tiež vysokokvalitnej konzervácii dutín disponuje ochranou proti korózii na dlhú dobu na najvyššej úrovni. Preto vám dávame záruku nového vozidla, ktorá v európskej konkurencii nemá rovnej:

 

  • 3 roky záruky ako na nové vozidlo
  • Alebo až do stavu tachometra 100.00 km
  • Pre všetky vozidlá Canter v hmotnostných triedach od 3,5 t do 8,55 t
  • Na šasi, hnacie ústrojenstvo a komponenty ponúkané z výroby

 

V prvom roku je záruka ako na nové vozidlo poskytovaná nezávisle od stavu tachometra. Výnimky z týchto záručných podmienok nájdete v servisnom zošite vášho vozidla.

 

 

Logo 3 Jahre Herstellergarantie FUSO