FUSO Value parts

Kedy máte pristúpiť na kompromisy pri presnej kvalite a výkonnosti náhradných dielov, ktoré potrebujete vo svojej prevádzke?

Krátka odpoveď znie: Nikdy! S náhradnými dielmi FUSO Value Parts (FVP), druhej značky FUSO, získavate originálne produkty zhotovené s vysokou presnosťou a so zárukou FUSO za výrazne nižšie ceny. 

Keď hľadáte kvalitné náhradné diely za dostupné ceny, sú FUSO Value Parts správnou voľbou.

 

S FUSO Value Parts vám ponúkame riešenie za najlepší pomer ceny a výkonu pre vozidlá FUSO Canter, ktorých záruka už skončila. Ponúkame širokú paletu dielov, predovšetkým pre modely Canter TB a TD. Sortiment zahŕňa okrem iného olejové, vzduchové a palivové filtre, stierače, čerpadlá vody, brzdy, svetelné zdroje a tiež klinové remene, aby ste vaše vozidlo mohli udržať v bezchybnom stave. Aktuálna produktová línia sa v krátkom čase rozšíri o ďalšie náhradné diely.

 

Logo FUSO Value Parts

Pri technických prehliadkach vášho vozidla vás zabezpečujeme naším profesionálnym servisom a pre váš Center odborne vyberáme najvhodnejšie FUSO Value Parts. Pritom využívame výlučne výbavu a systémy Highend FUSO s dodržiavaním všetkých štandardov tak, aby bezpečnosť ostala zachovaná vždy. Prezrite si jednoducho tento katalóg, či sú k dispozícii diely, ktoré si želáte. Ďalšie informácie získate u vášho lokálneho predajcu FUSO