Ľutujeme. Nič sme nenašli.

 • DIELY PRE CANTER.
  PRIPRAVENÝ NA ZNAČKOVÚ KVALITU.

  Originálne diely, VALUE Parts, príslušenstvo

logo

SPOĽAHLIVÁ KVALITA. DIELY PRE CANTER.

NÁHRADNÉ DIELY

 • VYSOKÉ NÁROKY.
  ORIGINÁLNE DIELY FUSO.

  Originálne náhradné diely FUSO zosobňujú rozsiahle skúsenosti z vývoja. Sú precízne vyrobené z vybraných surovín a sú nastavené na požiadavky všetkých funkcií vozidla. Používanie originálnych dielov FUSO zaručuje kvalitu servisu do toho najmenšieho detailu. Táto kvalita sa vyplatí a prispieva k bezpečnosti a hospodárnosti vozidla.

 • NÍZKE CENY.
  FUSO VALUE PARTS.

  S náhradnými dielmi od FUSO Value Parts (FVP), čo je ďalšia značka FUSO pre diely, dostanú zákazníci kvalitné originálne výrobky so zárukou FUSO za výrazne nižšie ceny. Vďaka najlepšiemu pomeru cena/výkon ponúkajú napríklad ideálne riešenie pre vozidlá Canter po uplynutí záručnej doby. Ak požadujete kvalitné náhradné diely za dostupné ceny, FUSO Value Parts je tá správna voľba.

 • INDIVIDUÁLNE ŽELANIA.
  PRÍSLUŠENSTVO CANTER.

  Originálne príslušenstvo FUSO pre Canter ponúka veľa možností výbavy pre ešte viac pohodlia, viac bezpečnosti a lepší pocit z jazdy. Individuálne a úplne podľa želaní a nárokov zákazníka. Špeciálne originálne príslušenstvo a riešenia pre dovybavenie pre Canter TF pomôžu ešte viac zlepšiť imidž, pohodlie pri jazde a funkčnosť.