Ľutujeme. Nič sme nenašli.

  • CANTER. PRIPRAVENÝ NA KAŽDÚ ÚLOHU V KAŽDOM ODVETVÍ.

    Rozvoz, stavebníctvo, záhradníctvo a terénne úpravy, komunálne služby

logo

NAJLEPŠIA VOĽBA. RIEŠENIA PRE ODVETVIA MODELU CANTER.

SVIŽNÝ A POHODLNÝ.
FUSO CANTER PRI ROZVOZE.

Kompaktné rozmery robia z modelu Canter ideálne vozidlo na doručovanie a poskytovanie služieb v meste a mestskom prostredí. Ako Canter 3,5 t ponúka vo svojej triede neprekonateľný polomer otáčania 10,2 m. Zároveň môže v závislosti od nadstavby poslúžiť s veľkým objemom nákladného priestoru. 

Praktickosť modelu Canter sa ukazuje napríklad výhodným konceptom interiéru, ktorý umožňuje veľkú priechodnú šírku. S modernými asistenčnými a bezpečnostnými systémami prispieva Canter k väčšej bezpečnosti na cestách. Pre mestskú logistiku bez lokálnych emisií, ktorá je vyžadovaná na čoraz väčšom počte miest, je tu plne elektrický FUSO eCanter.

ROBUSTNÝ A EFEKTÍVNY.
FUSO CANTER V STAVEBNÍCTVE.

Canter pri využití v stavebníctve vydrží veľa, o čo sa postará jeho tuhý oceľový rebrinový rám. Bez problémov si poradí aj s veľkými množstvami, vďačí za to mimoriadne vysokej nosnosti podvozku ako Canter 7,5 t a Canter 8,55 t. Dočasne väčšiu trakciu dodá Canter vo variante 4×4 s pripojiteľným pohonom všetkých kolies, kedy je z neho neprekonateľne hospodárska ponuka.

S tromi rôzne veľkými variantmi kabín, ktoré sú k dispozícii podľa hmotnosti, sa dá Canter podľa želania realizovať s mimoriadne kompaktnými vonkajšími rozmermi, ale aj s väčším počtom miest na sedenie. Nadstavby na želanie od FUSO priamo z výroby ako sú valníky a sklápače prinášajú jednoduché riešenie kompletného vozidla, ktoré máte hneď za kabínou.

PRAKTICKÝ A FLEXIBILNÝ.
FUSO CANTER V ZÁHRADNÍCTVE A TERÉNNYCH ÚPRAVÁCH.

Nezáleží, či ste na úzkej cestičke v parku alebo potrebujete sedemčlennú partiu, Canter je stále s vami. Tri rôzne varianty kabín v závislosti od nosnosti vám ponúkajú riešenia presne podľa vašich potrieb. Pri modeli Canter 3,5 t prináša nezávislé zavesenie kolies všetkým cestujúcim počas jazdy pocit dynamiky a bezpečia.

Vďaka robustnému rebrinovému rámu z C profilu vykoná Canter navyše takmer všetko a so zaťažením ťažného zariadenia do 3,5 tony prinesie ešte viac flexibility do plánovania prepravy. Canter je okrem toho ideálnym nosným vozidlom pre žeriavy a umožňuje tak dokonca nezávislé nakladanie a vykladanie ťažkých tovarov priamo na mieste.

VŠESTRANÝ A SPOĽAHLIVÝ.
FUSO CANTER PRI POUŽITÍ V KOMUNÁLNYCH SLUŽBÁCH.

Enormná všestrannosť modelu Canter pri všetkých nosnostiach a modeloch je tým najlepším predpokladom pre splnenie najrôznejších dopravných úloh, ktorým čelí obec v zime a v lete. Pri variante 4×4 s pripojiteľným pohonom všetkých kolies sa v modeli Canter stretávajú mimoriadna flexibilita a hospodárna spotreba. So svojimi tromi rôznymi variantmi kabín rozdelenými podľa nosnosti kombinuje ideálnu ponuku priestorov s kompaktnými vonkajšími rozmermi. 

Canter už z výroby ponúka individuálne upraviteľné funkcie pohodlia pre vodiča a má v ponuke aj ďalšie voliteľné prvky výbavy. Moderné asistenčné a bezpečnostné systémy v modeloch Canter navyše pomáhajú vodičovi a prispievajú k väčšej bezpečnosti pre ostatných účastníkov premávky.

PRVÁ ADRESA.
SIEŤ PREDAJCOV A DIELNÍ CANTER.

FUSO Canter je produkt spoločnosti Daimler Truck AG a je dostupný v 32 krajinách Európy.
Vyše 800 podporných bodov servisnej siete Mercedes-Benz po celej Európe ponúka poradenstvo,
predaj, údržbu a opravu pre Canter v najvyššej kvalite.

ĎALŠIE INFORMÁCIE. VIAC OD CANTER.