Ľutujeme. Nič sme nenašli.

  • BLOG CANTER.
    PRIPRAVENÝ NA ZÁBAVU.

    Vozidlo, technika, ľudia

logo

NIEČO ZAŽIŤ.
PRÍBEHY O MODELI CANTER.

  • All
  • Canter pri práci
  • eCanter
  • FUSO

SÉRIOVÁ VÝROBA. FUSO OSLAVUJE ZAČATIE VÝROBY ECANTER ĎALŠEJ GENERÁCIE.

“Tento deň predstavuje novú kapitolu v histórii Mitsubishi FUSO Truck Europe. Dnes sa začína sériová výroba ďalšej generácie eCanter,” oznámil Arne Barden, CEO Mitsubishi FUSO Truck Europe (MFTE), hrdo pred viac ako 100 hosťami z politiky, biznisu a tlače.

eCanter

TECHNICKY VZATÉ. FUSO EUROPE A CANTER V DETAILE.

S FUSO Europe dostali značka a Canter pred približne 20 rokmi ako súčasť Daimler Trucks novú predajnú organizáciu v Nemecku. Erk Roennefarth, ktorý v súčasnosti zastáva pozíciu vedúceho marketingu a manažmentu produktov pre Európu, bol svedkom tejto cesty od samého začiatku a veľmi dobre vie, čo znamenajú nezvyčajný produkt, priekopnícka práca a láska ku Canteru.

FUSO

ZELENÝ PALEC HORE. FUSO CANTER PRESVEDČIL PROFESIONÁLOV PRE ZÁHRADNÍCTVO A TERÉNNE ÚPRAVY SPOLOČNOSTI SCHELLHEIMER GMBH.

Spoločnosť Schellheimer Garten- und Landschaftsbau GmbH premieňa záhrady snov svojich zákazníkov na skutočnosť. Na dopravné úlohy používajú títo profesionáli FUSO Canter.

Canter pri práci

BUDÚCNOSŤ JE UŽ DNES. PRVÝ KOMPLETNE ELEKTRICKÝ ECANTER PRE LOGISTICKÉ FIRMY DHL, DB SCHENKER, RHENUS A DACHSER.

Prvé modely FUSO eCanter s čisto elektrickým pohonom zo sériovej výroby, ktoré sa vydali na európske cesty, už používajú logistickí giganti DHL, DB Schenker, Rhenus a Dachser.

Canter pri práci
eCanter
FUSO

UDRŽATEĽNÁ PLECHOVKA NA PIVO. FUSO ECANTER AKO ŠPECIÁLNA CISTERNA PRE PIVOVAR HEINEKEN.

Plne elektrický FUSO eCanter so špeciálnou cisternovou nadstavbou doručuje v Amsterdame pivo Heineken bez emisií a hluku.

Canter pri práci
eCanter

POSLEDNÝ KILOMETER. POSTNL BUDUJE S FUSO ECANTER BEZEMISNÚ MESTSKÚ LOGISTIKU.

PostNL realizuje so svojím plne elektrickým FUSO eCanter ideálnu verziu rozvozu po meste – bez lokálnych emisií a hluku.

Canter pri práci
eCanter

VEREJNÉ SLUŽBY. TECHNICKÉ SLUŽBY MESTA KOSTNICA STAVILI NA FLEXIBILNÝ FUSO CANTER.

Technické služby mesta Kostnica (TBK) majú na starosti udržiavanie a starostlivosť o verejné priestory mesta. Do tímu komunálneho podniku patrí aj niekoľko vozidiel FUSO Canter.

Canter pri práci