Ľutujeme. Nič sme nenašli.

 • FUSO LÍZING.
  PRIPRAVENÝ NA MOŽNOSTI.

  Modely lízingu

logo

POLOVIČNÝ NÁJOM. FUSO LÍZING.

KLASISKÝ LÍZING.

VYUŽÍVANIE NA ČAS.

Pri lízingu zákazník počíta pre svoj FUSO Canter iba to, čo naozaj využije počas dohodnutého zmluvného obdobia a v rámci počtu najazdených kilometrov stanovených v zmluve. A to sa oplatí hneď dvojnásobne: Podmienky od Daimler Truck Financial Services Group sú atraktívne a sadzby za lízing sa pri komerčnom používaní FUSO Canter dajú spravidla daňovo odpočítať ako prevádzkový výdaj. Po uplynutí zmluvy zákazník jednoducho vráti FUSO Canter naspäť svojmu predajcovi za garantovanú zvyškovú hodnotu alebo na vyžiadanie prejde na nový model.

CHARTERWAY SERVICELEASING.

LÍZING A SERVIS V JEDNEJ ZMLUVE.

Kapitál a kapacity chránite iba jednou zmluvou – CharterWay ServiceLeasing spája dva produkty, a to konkrétne lízing a servis. Mesačné sazdby zahŕňajú nielen používanie vozidla, ale aj požadované servisné výkony. Vozidlo, servis a správa podľa výberu vrátane poistenia finančnej straty GAP – všetko za jednu pevne stanovenú mesačnú cenu. Zákazníci tak môžu regulovať značnú časť svojich nákladov na vozový park a ušetriť pri tom.

KOMUNÁLNY LÍZING.

VOZOVÝ PARK NA MIERU.

Komunálne prevádzkové rozpočty bývajú často dosť tesné. Komunálny lízing od Daimler Truck Financial Services Group preto ponúka šikovnú alternatívu obstarávania. Počas doby trvania zmluvy platia zákazníci len za používanie lízingového vozidla za úlohy, na ktoré sa všestranný FUSO Canter používa. Pri pravidelnej výmene vozidiel na konci zmluvy tak môžu obce vždy mať vozový park podľa ich aktuálnych požiadaviek a navyše s tou najmodernejšou vozovou technikou.

POISTENIE FINANČNEJ STRATY GAP.

ZAHRNUTÉ DO VŠETKÝCH LÍZINGOVÝCH PRODUKTOV.

Daimler Truck Financial Services Group poisťuje pre svojich zákazníkov pre prípad krádeže alebo hospodársky uznanej totálnej škode pri všetkých lízingových zmluvách a zmluvách na CharterWay ServiceLeasing takzvané GAP riziko bez príplatku.

Poistením GAP sa myslí rozdiel alebo medzera (po anglicky gap), ktorá môže vzniknúť pri plnení havarijného poistenia medzi zúčtovacou hodnotou lízingovej zmluvy a vyplateným poistným plnením. Vďaka zahrnutému poisteniu finančnej straty môžu zákazníci používať výhody lízingu bez obáv.

 • Z DÔVODOV.
  POISTENIE FUSO.

  FUSO Canter presvedčí v oblasti bezpečnosti. Ale aj napriek tomu platí: Opatrnosti nie je nikdy dosť. S poistením nákladných automobilov stavajú zákazníci FUSO v každom prípade na taký produkt, ktorého rozsah plnenia ich takisto presvedčí. Poradenstvo o produktoch a predaj produktov sa realizuje cez predajcov FUSO.

 • DOBRÝ OBCHOD.
  FINANCOVANIE FUSO.

  Daimler Truck Financial Services Group chápe potreby svojich zákazníkov a pre FUSO Canter ponúka zaujímavé alternatívy pri platbe hotovosťou. Detailné poradenstvo o rôznych finančných produktoch a vypracovanie individuálnych ponúk poskytnú zákazníkom predajcovia FUSO.